Zpět do obchodu

Registrace

003 - Uvolnění opory

Základem tinktury UVOLNĚNÍ OPORY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

Tinktura UVOLNĚNÍ OPORY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Tong Yao Zhui Tang.
290 Kč

003 - Uvolnění opory

Základem tinktury UVOLNĚNÍ OPORY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

Tinktura UVOLNĚNÍ OPORY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Tong Yao Zhui Tang.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Koriandr setý (Coriandrum sativum)

-Normální trávení

Rehmánie lepkavá (Čínský kořen, Rehmania glutinosa)

-Normální činnost cévní soustavy a krevní tlak

-Normální hladina glukózy v krvi

 

Složení: voda, alkohol, Ru Xiang - kadidlovník pravý, klejopryskyřice - Resina olibanum (gummi olibanum) - 3,3g, Mo Yao - myrhovník pravý, klejopryskyřice - Resina myrrhae - 3,3g, Ji Xue Teng - toulec laločný, kořen, stonek - Caulis milletiae seu spatholobi - 3,3g, Hu Sui Ben - koriandr setý, nať - Herba coriandri sativi - 3,3g, Ba Ji Tian - morinda lékařská, kořen - Radix morindae - 3,3g, Xi Xian Cao - Herba siegesbeckiae - 3,3g, Hu Sui, Ye - koriandr setý, list - Folium coriandri sativi - 3,3g, Lu Lu Tong - ambrovník čínský, plod - Fructus liquidambaris - 3,3g, Shu Di Huang - rehmanie lepkavá, upravený kořen - Radix rehmaniae preparata - 3,3g, Chuan Xiong - koprníček Wallichův, oddenek - Rhizoma ligustici - 3,3g, Niu Xi - achyrant dvojzubý, kořen - Radix achyranthis - 3,3g, Du Huo - děhel pýřitý, kořen - Radix angelice pubescentis - 2,2g

Dávkování:

  • před použitím je dobré tinktru protřepat. Mírné zakalení je normální.
  • denní dávka je 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku rozdělit na dvě části - ráno a večer. Tzn. pokud vážíte například 70 kg, tak si dáte 35 kapek ráno a 35 kapek večer. Pak Vám tinktura vydrží asi na 15 dní.
  • po konzultaci s odborníkem lze dát až trojnásobnou dávku
  • tinktury užívejte na lačno. Minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm.
  • tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření se alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče. 
  • na jeden měsíc potřebujete obvykle 2-3 balení (podle denní dávky - viz výše)

 

Obsah balení: 50ml = 1100 kapek

 

Směs vychází z čínského receptu Tong Yao Zhui Tang.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu. 

Jméno značky: YaoMedica
Kategorie: Produkty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
290 Kč