Zpět do obchodu

Registrace

018 - Čistota perly

Základem tinktury ČISTOTA PERLY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

Tinktura ČISTOTA PERLY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Zhen Zhu An Chuang Tang.
290 Kč

018 - Čistota perly

Základem tinktury ČISTOTA PERLY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

Tinktura ČISTOTA PERLY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Zhen Zhu An Chuang Tang.

 

 

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Pivoňka čínská (bělokvětá, Paeonia lactofloris)

Zdraví žen - menopauzální komfort


Šalvěj červenokořenná (Salvia miltiorrhiza)

Antioxidant
Normální činnost cévní soustavy

Složení: voda, alkohol, Zhen Zhu Mu - perlorodka (sladkovodní) - Concha margaritiferae - 3,5g, Pu Gong Ying - smetanka mongolská, nať - Herba taraxaci - 3,5g, Jin Yin Hua - zimolez japonský, květ - Flos lonicerae - 3,5g, Lian Qiao - zlatice převislá, plod - Fructus forsythiae - 3,5g, Zi Hua Di Ding - violka tokijská, nať - Herba violae - 3,5g, Ye Ju Hua - zlateň indická, květ - Flos chrysanthemi indici - 3,5g, Chi Shao - pivoňka bělokvětá, kořen - Radix paeoniae rubra - 3,5g, Mu Dan Pi - pivoňka polokřovitá, kůra kořene - Cort moutan radicis - 3,5g, Dan Shen - šalvěj červenokořenná, kořen - Radix salviae - 3,5g, Di Fu Zi - bytel metlatý, plod - Fructus kochiae scopariae - 3,5g, Bei Sha Shen - glehnie pobřežní, kořen - Radix glehniae - 3,5g

Dávkování:

  • před použitím je dobré tinkturu protřepat. Mírné zakalení je normální.
  • denní dávka je 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku rozdělit na dvě části - ráno a večer. Tzn. pokud vážíte například 70 kg, tak si dáte 35 kapek ráno a 35 kapek večer. Pak Vám tinktura vydrží asi na 15 dní.
  • po konzultaci s odborníkem lze dát až trojnásobnou dávku
  • tinktury užívejte na lačno. Minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm.
  • tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření se alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče.
  • na jeden měsíc potřebujete obvykle 2-3 balení (podle denní dávky - viz výše)

Obsah balení: 50ml = 1100 kapek 

 Směs vychází z čínského receptu Zhen Zhu An Chuang Tang

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.  

 
Jméno značky: YaoMedica
Kategorie: Produkty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
290 Kč