Zpět do obchodu

Registrace

Cévy koronární

Cévy koronární (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro správnou funkci a regeneraci srdečních cév.

154 Kč

Cévy koronární

Cévy koronární (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro správnou funkci a regeneraci srdečních cév.

Cévy koronární (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro správnou funkci a regeneraci srdečních cév.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - hloh obecný (Crataegus laevigata), jírovec maďal (Aesculus hippocastanus), jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), rdesno ptačí (Polygonum aviculare), přeslička rolní (Equisetum arvense).

Hloh obecný působí velmi příznivě na kardiovaskulární systém a je vhodnou bylinou na všechny srdeční problémy spojené s vyšším věkem. Účinky aescinu obsaženého v jírovci maďalu jsou známy od konce 19. století. V roce 1896 byl poprvé jírovec použit na hemeroidy. Semeno jírovce obsahuje saponiny, které zvyšují odolnost krevních vlásečnic, zlepšují žilní tonus a aeskulin obsažený zmenšuje propustnost krevních vlásečnic. Flavonoidy, které byly isolovány z jinanu dvoulaločného také snižují propustnost cév a zlepšují tonus žil. Ginkgolidy v jinanu jsou účinné. Rdesno ptačí a přeslička rolní jsou významným zdrojem křemíku, který zlepšuje pružnost tepen, zlepšuje stav srdeční tkáně a má příznivý vliv na koronární cévy.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce nervové a oběhové soustavy. Relaxační účinek - napomáhá usínání. Oběh - žíly – vlásečnice. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Antioxidant. Normální činnost kloubů (pohyblivost). (Pre) menstruační & menopauzální pohodlí. Přirozená obranyschopnost – odolnost. Normální funkce žaludku. Duševní rovnováha. Mikrocirkulace krevního systému. Kognitivní funkce. Periferní oběhový systém - oči – slyšení. Normální činnost mozku. Normální funkce dýchacího systému. Normální funkce  močových cest. Klouby – flexibilita. Nervová rovnováha - uklidnění – relaxace. Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace). Normální funkce močové soustavy. Normální stav kostí a kloubů. Osvěžení těla zdravé dýchání odolnost. Ředění. Vylučování. Normální činnost kardiovaskulárního systému – pružnost.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Omezení užívání:

  • lidé se sníženou srážlivostí krve
  • opatrnost při užívání u lidí se zhoršenou funkcí sleziny a slabostí žaludku

Obsah: 50ml

Jméno značky: Bylinné kapky
Kategorie: Bylinné tinktury a koncentráty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
154 Kč