Zpět do obchodu

Registrace

Hlívovky® Dubové kapky s hlívou

Antimikrobiální péče o ústní dutinu a pokožku

386 Kč

Hlívovky® Dubové kapky s hlívou

Antimikrobiální péče o ústní dutinu a pokožku

Hlívovky® jsou určeny celkové antimikrobiální péči o dutinu ústní a pokožku. Jsou vhodné k péči o dutinu ústní se sklonem k tvorbě aftu, praskání koutků, k péči o dásně i jako kloktadlo. Rovněž jsou vhodné k péči, uklidnění pokožky při štípnutí, kousnutí či bodnutí hmyzem, k péči a k ochraně pokožky se sklonem ke kožním problémům, podráždění, svědění, odřeninám, rankám, opruzeninám, akné, ekzémům, pásovým oparům, plísním, proleženinám, bradavicím a také při nadměrném pocení. Dubové kapky se využívají k přípravě sedací koupele k ošetření a regeneraci pokožky v oblasti konečníku, která je náchylná k tvorbě hemeroidů.

Použití

Pro aplikaci do úst doporučujeme použít rozprašovač. Maximální doporučená denní dávka je jedno stříknutí (0,1 ml) na každý 1 kg tělesné hmotnosti.
K výplachům úst rozřeďte ½ čajové lžičky na 50 ml vody.
Na pokožku aplikujte přímo nebo pomocí vaty či gázy zvlhčené několika kapkami, přiložte nebo lehce vtírejte pro zklidnění do postižené oblasti. 

Upozornění

Vzhledem k obsahu alergenů doporučujeme předem otestovat na malé ploše pokožky. Nevhodné pro alergiky na propolis. Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody. Uchovávejte v suchu v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu je přirozenou vlastností výrobku.

Obsah 50 ml

Jméno značky: NOVY s.r.o.
Kategorie: Produkty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
386 Kč