Zpět do obchodu

Registrace

Hřebíčkovky® Dubové kapky s hřebíčkovou silicí

Pro péči a uklidnění ústní dutiny se sklonem k vysoké citlivosti zubů

276 Kč

Hřebíčkovky® Dubové kapky s hřebíčkovou silicí

Pro péči a uklidnění ústní dutiny se sklonem k vysoké citlivosti zubů

Hřebíčkovky® jsou vhodné k výplachům ústní dutiny se sklonem vysoké citlivosti zubů a k péči a regeneraci dásní. Přípravek je možné použít i k péči o pokožku při pobytu v přírodě a při štípnutí či kousnutí hmyzem. Aplikací přípravku se na povrchu sliznice a pokožky vytvoří ochranný povlak, jehož aktivní složkou jsou třísloviny, které reagují s bílkovinami a mají stahující účinek. Obsažený alkohol má antimikrobiální účinek a obsažené byliny jsou známy po generace svými pozitivními účinky.

Použití

Na sliznici ústní dutiny doporučujeme aplikovat neředěné Hřebíčkovky® pomocí rozprašovače.
K výplachům úst rozřeďte ½ čajové lžičky na 100 ml nechlorované či nekyselé vody. Přípravek rozřeďte těsně před aplikací.
Na pokožku aplikujte neředěný přípravek přímo pomocí rozprašovače anebo vaty navlhčené v přípravku a lehce vtírejte nebo přiložte pro zklidnění do postižené oblasti.
Není vhodné k jiným než ústním výplachům.

Upozornění

Není vhodné k jiným než ústním výplachům. Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody. Uchovávejte v suchu v dobře uzavřeném obalu a mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu je přirozenou vlastností výrobku.

Obsah 50 ml

Jméno značky: NOVY s.r.o.
Kategorie: Produkty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
276 Kč