Zpět do obchodu

Registrace

Jerlín japonský

Jerlín japonský (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z květových pupenů léčivé rostliny jerlínu japonského. Zdroj rutinu.

147 Kč

Jerlín japonský

Jerlín japonský (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z květových pupenů léčivé rostliny jerlínu japonského. Zdroj rutinu.

Jerlín japonský (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z květových pupenů léčivé rostliny jerlínu japonského. Tinctura Sophorae flos. Tincture Pagoda tree flower.

Jerlín japonský (Sophora japonica, čeleď bobovité - Fabaceae, SK: Sofora japonská). Jerlín japonský je strom, jehož užívanou částí jsou květní pupeny, které obsahují velké množství rutinu. Tato látka je velmi důležitá pro zachování a obnovu pružnosti a pevnosti cév.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. Seznam prověřených zdrojů informací o působení léčivých rostlin naleznete zde: https://www.tinktura.eu/cs/content/21-doporucene-zdroje-informaci-o-lecivych-rostlinach 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, glycerol, léčivá rostlina jerlín japonský.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Další informace o dávkování naleznete zde:https://www.tinktura.eu/cs/content/24-davkovani-tinktur-z-lecivych-rostlin

50ml

Jméno značky: Bylinné kapky
Kategorie: Produkty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
147 Kč