Zpět do obchodu

Registrace

Jírovcová směs

Pro pečující a ulevující masáže unavených nohou, bolavých svalů a kloubů

 

336 Kč

Jírovcová směs

Pro pečující a ulevující masáže unavených nohou, bolavých svalů a kloubů

 

Příznivý vliv přinášející pokožce úlevu a pozitivní účinky použitých bylin jsou známy již po mnoho generací.

Lze využít pro masáže pokožky při obtížích spojených s nadměrnou námahou nohou při dlouhodobém stání, při výskytu křečí, při únavě svalů.

Použití: Končetiny masírujte dlouhými tahy směrem k srdci. Masáže rukou provádějte směrem k srdci s rukama nad hlavou. V obličeji lehce masírujte směrem do stran. Podle potřeby používejte 1–3x denně. Po aplikaci doporučujeme vetřít ještě Měsíčkový olej MO.

Složení: Ethanol, Aqua, Aesculus hippocastanum flower (jírovec), Agrimoniae herba (řepík), Calendula officinalis flower (měsíček), Lavandula angustifolia flower (levandule), Betulae folium (bříza), Salviae herba (šalvěj), Bardanae radix (lopuch), Symphyti radix (kostival), Thymi herba (tymián), Equiseti herba (přeslička), Solidaginis herba (zlatobýl).

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte v suchu v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu. Minimální trvanlivost je 6 let od data výroby.

Obsah 100ml

 

Doplňující informace:
Únavové bolesti nohou nejčastěji pramení z nevyplavení kyselin blokovaných ve svalech. Mazáním směrem k srdci se situace obvykle zlepšuje, takže bolest se postupně snižuje, není-li přítomen nějaký závažnější zdroj bolesti, jako je zánět žil apod.

Jméno značky: NOVY s.r.o.
Kategorie: Produkty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
336 Kč