Zpět do obchodu

Registrace

Měsíčková mast

Pro suchou, namáhanou pokožku a pokožku se sklonem k podráždění

396 Kč

Měsíčková mast

Pro suchou, namáhanou pokožku a pokožku se sklonem k podráždění

Zklidňující efekt na pokožku a pozitivní účinky použitých bylin jsou známy již po generace. Mast se používá k péči o pokožku dehydratovanou až velmi suchou, stárnoucí (méně pružná, ztenčená, snáze se poškodí a je náchylnější k tvorbě vrásek) a namáhanou pokožku nebo pokožku se sklonem k podráždění. Rovněž je vhodná ke zjemnění a zvláčnění hrubé, tuhé a rozpraskané kůže, jako ochranná mast při sportu, po slunění i do mrazu.

Použití: Vtírejte do pokožky 1–2× denně v tenké vrstvě. Končetiny mažte směrem k srdci. U osob s citlivou pletí doporučujeme otestovat snášenlivost vetřením malého množství masti. Uchovávejte v chladu a temnu.

Minimální trvanlivost 4 roky od data výroby.

Složení: Petrolatum (vazelína), Synderman, Cera alba (včelí vosk), Glycerin, Ethanol, Lavandula angustifolia oil (levandulový olej), Calendula officinalis flower (měsíček), Melaleuca alternifolia leaf oil (čajovníkový olej), Tocopheryl acetate (vitamín E), Ubiquinone (koenzym Q10), Salviae herba (šalvěj), Milefolii herba (řebříček), Retinyl palmitate and Helianthus annuus seed oil (slunečnicový olej), Matricariae flos (heřmánek), Lavandula angustifolia flower (levandule), Malvae sylvestris flos (sléz), alergeny: Linalool, Linalylacetate, Limonene, Camphor, Alpha-pinene, Alpha-terpineol, Terpinolene

Obsah: 50 ml

Jméno značky: NOVY s.r.o.
Kategorie: Produkty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
396 Kč