Zpět do obchodu

Registrace

Mydlicová směs

Pro pročištění a detoxikaci, pro fyziologické zotavení z psychofyzické zátěže

402 Kč

Mydlicová směs

Pro pročištění a detoxikaci, pro fyziologické zotavení z psychofyzické zátěže

Mydlicová směs obsahuje byliny, které napomáhají k pročištění těla (jehlice, pampeliška, kopřiva) a detoxikaci (bříza, pampeliška) pomocí vylučování vody z organismu (černý rybíz, tužebník). Přispívají k normální funkci jater (měsíček, pampeliška) a močových cest (tužebník, jehlice, bříza, kopřiva). Udržují normální činnost kardiovaskulárního systému (srdečník, jírovec, kopřiva) a napomáhají při pocitu těžkých nohou (jírovec, kopřiva). Udržují normální hladinu cholesterolu (tužebník, bříza) a glukózy v krvi (kopřiva). Napomáhají zachovat normální stav kloubů (tužebník, bříza, violka, kopřiva), pohyblivost kloubů (jírovec), normální stav kostí, vlasů a nehtů (kopřiva), pokožky (jírovec, černý rybíz, violka) a tkání (tužebník). Podílí se na fyziologickém zotavení z psychofyzické zátěže (violka). Působí jako antioxidant (jírovec, pampeliška, violka).

Doporučené dávkování

1–4 ml rozmíchejte ve 150–250 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu.
Podávejte 3–6× denně mimo jídlo.
Vhodné i pro střednědobé užívání (až 12 týdnů).

Ředění

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoje je 1:80. Sediment bylinného původu je přirozenou vlastností výrobku.

Obsah 100 ml

Jméno značky: NOVY s.r.o.
Kategorie: Produkty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
402 Kč