Zpět do obchodu

Registrace

Ocullfit

Ocullfit (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální stav zraku a správnou tvorbu kolagenu v očích.

169 Kč

Ocullfit

Ocullfit (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální stav zraku a správnou tvorbu kolagenu v očích.

Ocullfit (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální stav zraku včetně správné tvorby kolagenu v očích.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - světlík lékařský nať (Euphrasia rostkoviana), chrpa polní květ (Cyanus segetum), fenykl obecný plod (Foeniculum vulgare), čekanka obecná květ (Cichorium intybus), měsíček lékařský květ (Calendula officinalis), borůvka černá plod (Vaccinium myrtillus), klanopraška čínská plod (Schizandra chinensis), violka trojbarevná nať (Viola tricolor), rakytník řešetlákový list (Hippophae rhamnoides).

Světlík lékařský tlumí záněty spojivek, víček a další oční záněty. Pomáhá při únavě očí spojené se světloplachostí. Chrpa polní působí rovněž proti zánětům očí a navíc obsahuje i antokyany. Fenykl obecný působí na záněty a zároveň pomáhá při únavě namáhaných očí. Čekanka květ působí na záněty spojivek, víček, rohovky a duhovky, i ona obsahuje antokyany. Měsíček lékařský působí na oční záněty a obsahuje karotenoidy potřebné pro regeneraci očí. Plod borůvky svým značným obsahem antokyanů regeneruje oční sítnici. Klanopraška čínská (schizandra) obsahuje mj. rutin a antokyany, zlepšuje ostrost vidění i noční a periferní vidění. Zároveň regeneruje i játra. Violka trojbarevná obsahuje mj. rutin. Zlepšuje využití vitaminu C v organismu, prokrvení oční sítnice a periferních vlásečnic v těle. Pomáhá i při prokrvení ledvin. Zlepšuje vylučování odpadních látek z těla. Směs doplňuje list rakytníku řešetlákového pro svůj vysoký obsah antioxidantů (vitamin C, polyfenoly). 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální stav zraku. Osvěžení těla. Kojení. Sekrece hlenu. Vylučování moči – Detoxikace. Komfort při menopauze. Normální funkce dýchacího systému. (Před) menstruační zdraví a komfort. Dobré zdraví. Chuť k jídlu,  vylučování. Imunitní systém – antioxidant. Normální funkce střevního traktu. Normální činnost srdce a cév. Hladina glukózy v krvi. Normální stav kostí a kloubů. Normální funkce jater  a střev. Normální stav pokožky, hojení ran. Tvorba kolagenu v oku. Normální činnost  kapilárních  cév a žil – antioxidant. Normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva. Antioxidant. Adaptogen- stres. Normální trávení a funkce jater, pročištění. Normální funkce dýchacího systému. Tonikum -podpora mentální pohody. Normální funkce dýchacího systému. Přirozená obranyschopnost / imunitní systém. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Energie - tonus – únava.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Obsah 50ml

Kategorie: Bylinné tinktury a koncentráty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
169 Kč