Zpět do obchodu

Registrace

Pleťová voda měsíčková

Problematická pleť se sklonem k akné a trudovitosti

209 Kč

Pleťová voda měsíčková

Problematická pleť se sklonem k akné a trudovitosti

Zklidňující a zjemňující pleťová voda. Šetrně odstraňuje nečistoty, uvolňuje póry a udržuje dobrý stav pleti. Pozitivní účinky použitých bylin na pokožku jsou známy již po generace. Obsahuje líh, jehož vysušující efekt je vyvážen hydratačními vlastnostmi bylinného extraktu. Hodí se pro kombinaci nebo střídání s jinými pleťovými vodami.

Použití: Aplikujte 1–2× denně. Může být použita v koncentrované podobě nebo po naředění v poměru 1:3 vodou (nejlépe minerální) či bylinkovým odvarem.
Neobsahuje tenzidy, a je proto vhodná pro dlouhodobé používání.

Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody.Uchovávejte v suchu v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Minimální trvanlivost je 6 let od data výroby.

Složení: voda, ethanol, Calendula officinalis flower (měsíček), Equiseti herba (přeslička), Lavandula angustifolia flower (levandule), Menthae piperitae herba (máta), Quercus cortex (dub), Salviae herba (šalvěj), Solidaginis herba (zlatobýl), Thymi herba (tymián), Agrimoniae herba (řepík), Matricariae flos (heřmánek), Millefolii herba (řebříček), Plantaginis folium (jitrocel).

Obsah: 100ml

Jméno značky: NOVY s.r.o.
Kategorie: Produkty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
209 Kč