Zpět do obchodu

Registrace

Pleťová voda přesličková

Pro čištění a osvěžení ochablé a namáhané pleti

209 Kč

Pleťová voda přesličková

Pro čištění a osvěžení ochablé a namáhané pleti

Šetrně odstraňuje nečistoty z pórů, udržuje pleť čistou a přispívá k jejímu zdravému vzhledu. Bylinné výtažky vyvažují vysušující efekt lihu. Přeslička společně s dalšími bylinami je zpracována tak, aby se zachovalo maximum křemíku, který napomáhá osvěžení unavené pleti a zpomaluje projevy stárnutí.

Použití: Aplikujte 1–2× denně. Může být použita v koncentrované podobě nebo po naředění v poměru 1:3 vodou (nejlépe minerální) či bylinkovým odvarem.
Neobsahuje tenzidy, a je proto vhodná pro dlouhodobé používání.

Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody.Uchovávejte v suchu v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Složení: Uchovávejte v suchu v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Minimální trvanlivost je 6 let od data výroby.

Složení: Aqua, Ethanol, Equiseti herba (přeslička), Calendula officinalis flower (měsíček), Solidaginis herba (zlatobýl), Agrimoniae herba (řepík), Glycerin, Plantaginis folium (jitrocel), Lavandula angustifolia flower (levandule), Millefolii herba (řebříček).

Obsah: 100ml

Jméno značky: NOVY s.r.o.
Kategorie: Produkty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
209 Kč