Zpět do obchodu

Registrace

Průdušky suchý dráždivý K.

Průdušky - suchý K. (dříve Nekašel) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce dýchacího systému. Ovlivňuje dráždění průdušek a neproduktivní suchý K.

154 Kč

Průdušky suchý dráždivý K.

Průdušky - suchý K. (dříve Nekašel) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce dýchacího systému. Ovlivňuje dráždění průdušek a neproduktivní suchý K.

Průdušky - suchý K. (dříve Nekašel) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce dýchacího systému. Ovlivňuje dráždění průdušek a neproduktivní suchý K.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - tymián obecný (Thymus vulgaris), yzop lékařský (Hyssopus officinalis), vlčí mák (Papaver rhoeas).

Tymián obecný je bylina s výbornými antibiotickými a antiseptickými účinky na dýchací ústrojí (obsahuje silici thymol) s tišícím účinkem. Yzop lékařský obsahuje třísloviny, hořčiny a silice. Působí při průduškových potížích díky obsaženým silicími. Vlčí mák ve svém květu obsahuje alkaloidy, antokyany, sliz a některé další látky. Hlavní oblastí působení této byliny jsou dýchací cesty, zejména zmírňuje dráždění, ale i zlepšuje a ulehčuje samočistící schopnost sliznic. Tinktura zároveň mírně a bezpečně zklidňuje. Vlčí mák neobsahuje morfin, ale bezpečnou a legální látku podobnou svými účinky kodeinu.

Zdravotní tvrzení schválená EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin): Normální funkce imunitního systému v důsledku antimikrobiální aktivity. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav kostí a kloubů. Relaxační účinek – usínání. 

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Obsah 50ml

Jméno značky: Bylinné kapky
Kategorie: Bylinné tinktury a koncentráty
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
154 Kč