Zpět do obchodu

Registrace

Vlasová voda mátová

Pro péči o vlasovou pokožku a dobrou kvalitu vlasů

264 Kč

Vlasová voda mátová

Pro péči o vlasovou pokožku a dobrou kvalitu vlasů

Vlasová voda mátová je určena pro péči o vlasovou pokožku a dobrou kondici vlasů. Obsahuje vysoký podíl bylin, silic a soli, které udržují pokožku v dobrém stavu. Obsažené bylinné extrakty přirozeně odpuzují většinu hmyzu a zevních parazitů. Vodu je možné použít i při výskytu vší, roztočů, blech a dalšího hmyzu.

Použití: Aplikujte vetřením malého množství do pokožky vlasové části hlavy. Před použitím lze rozředit vodou až v poměru 1:10.

Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte v suchu, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Minimální trvanlivost je 6 let od data výroby.

Složení: Ethanol, voda, Sodium chloride, Menthol, Lavandula angustifolia flower (levandule), Menthae piperitae herba (máta), Calendula officinalis flower (měsíček), Plantaginis folium (jitrocel), Foeniculi amari fructus (fenykl), Quercus cortex (dub), Salviae herba (šalvěj), Sambucus nigra flower (černý bez), Solidaginis herba (zlatobýl), Milefolii herba (řebříček), Equiseti herba (přeslička), Urtica dioica (kopřiva), Humulus lupulus strobile (chmel), thymol.

Obsah: 100ml

Jméno značky: NOVY s.r.o.
Kategorie: Kosmetika
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
264 Kč