Zpět do obchodu

Registrace

Zelený balzám

Zelený balzám Wojnar

obsah:50 ml

192 Kč

Zelený balzám

Zelený balzám Wojnar

obsah:50 ml

Zelený balzám Wojnar

Výživný balzám na suchou a polosuchou pleť, zpomalující tvorbu vrásek, urychlující regeneraci pokožky. Regeneruje pokožku rukou po nadměrném používání saponátů a chemikáliích. Zelený balzám je rovněž vhodný pro celkovou regeneraci poškozené pokožky těla i rukou. Pečuje a zvláčňuje ztvrdlou a popraskanou kůži na patách. Zelený balzám obsahuje byliny, které se tradičně používají i v kosmetice. Některé z těchto složek obsahují také látky, o kterých je známo, že ulevují při křečových žilách, při zánětech konečníku, při rýmě, hojení pokožky, starších odřenin, ran, popálenin a proleženin (dekubitu), bércových vředů, při zápalu plic a horních cest dýchacích a kašle. Bez chemických přísad.

 

Způsob použití: několikrát denně rozetřete na místa. Aplikujte na čistou pokožku

Jelikož balzám je vyroben bez chemických přísad, bez stabilizátoru a bez konzervačních látek speciální ruční technikou přímo z léčivých bylin, je proto vhodný pro velmi citlivou až přecitlivělou pleť.

Používat ZEVNĚ roztíráním na místa. Nepoužívat na otevřené rány!

Vyrobeno z léčivých bylin: konduranga, měsíčku, heřmánku, řepíku, šalvěje, kopřivy, slunečnicového oleje, vaseliny flavy, bez chemických přísad. 100% NATUR

Hlavní přednost tohoto výrobků není ani tak ve složení použitých ingrediencí, když i ony jsou taktéž velmi důležité, ale spočívá v jeho patentované technologii výroby. Kdy při přesně stanovených a vyvážených podmínkách luhování a extrakce dochází k maximální uvolnění všech účinných látek, potlačení všech nežádoucích vlivů a tím bez přidání jakýchkoliv konzervačních a stabilizačních látek dochází k vysoké kvalitě a účinnosti a dlouhé expirační době.

Nepoužívat vnitřně!
Minimální trvanlivost: 1 rok
Obsah balení: 50 ml.
Uchovávat při teplotě do + 15° C, nejlépe při + 4°C

Jméno značky: wojnar
Kategorie: Bylinné mazání
Dostupnost: Skladem
192 Kč